0Shares

Bukuroshja amerikane, Kim Kardashian, ka realizuar një sesion më të ri fotografik, ku shfaqet mjaft provokuese.

Ylli televiziv ka pozuar për revistën franceze Factice, ku shfaqet me të brendshme dhe e mbështjellë me peliçe luksoze. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)