0Shares

John Mayer është hapur rreth lidhjes së tij me këngëtaren Katy Perry dhe ka shtuar se ai do të dëshironte të ketë një lidhje “tradicionale” në të ardhmen.

“Mendoj, jam shumë i lumtur. Jam i lumtur në të gjitha aspektet. Jam shumë i lumtur çdo aspekt të jetës time”, ka përsëritur këngëtari.

I pyetur nëse e sheh veten të rehatuar me Katyn, 28-vjeçare, pas disa romancave me yje si Jennifer Aniston dhe Taylor Swift, muzicienti ka thënë se ai dëshiron një stil “tradicional” të të jetuarit dhe shpreson të ecë para altarit një ditë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)