0Shares

Aktorja amerikane, Jessica Simpson, nuk dëshiron që të babai i saj të jetë pranë, kur ajo është duke xhiruar emisionin e saj të ri autobiografik.

Babai i Simpson besohet se është producent ekzekutiv i emisionit që inspirohet nga jeta e Jesscias, por spekulimet thonë se ata nuk do të jenë në setin e xhirimeve në të njëjtën kohë.

Jessica besohet se ende nuk flet me babain e saj, për shkak të tradhtisë që ai i bëri me meshkuj nënës së saj Tinas.

“Mos u bëni dhe aq të marrë vetëm pse Joe e ka tradhtuar Tinën. Ajo ia ka falur atij”, ka thënë një burim për mediat amerikane.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)