0Shares

Balada me titull “E kam provuar”, të cilën Genta e publikoi në fund të vitit 2012, të shtunën do të lansohet edhe me videoklip.

Lajmin e ka zbuluar vetë këngëtarja kosovare përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

“Të shtunën me 23.02.2013 publikohet videoklipi i këngës ‘E Kam Provuar’”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale, duke treguar se kënga do të lansohet në kanalin zyrtar të saj në You Tube.

Kënga “E kam Provuar” është shkruar nga Arsim Bunjaku dhe kompozuar nga Virusi dhe ka marrë mbi 500 000 shikime në You Tube dhe mbi 3 milion minuta të dëgjuara. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)