0Shares

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani, ka festuar ditëlindjen e tij të 45-të në një lokal nate në Tiranë, ndërsa pjesë e festës, mes të tjerëve, ka qenë edhe DJ Katjusha, e njohur për performancat e saj e zhveshur në pjesën e sipërme.

Të ftuar në këtë festë ishin personalitete të shumta të jetës publike, si Sokol Olldashi, Ben Blushi, Blendi Fevziu, Aleksandër Frangaj, Andi Bushati, Armand Shkullaku, Zamir Mane, Vera Grabocka, Ermal Mamaqi dhe Ami, Dr.Flori, Olta Gixhari, Suela Konjari me aktorët e Teatrit të Metropolit, Genc Fuga dhe Eni Jani, Floriana Garo e shumë të tjerë.

Bluetooth ka publikuar fotografi nga mbrëmja ‘e çmendur’ e Çanit. Ai ka pozuar pa komplekse krah bashkëshortes së tij, Eni dhe është përqafuar bashkë me të me DJKatusha… /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)