0Shares

Elena Lika, konkurrentja e edicionit të gjashtë të Big Brother Albania, mund të jetë vajza që është zotuar për të bërë ndërhyrje kirurgjike brenda spektaklit.

Në hapje të edicionit të ri të Big Brother Albania mes shumë “sekreteve” të banorëve, njëri që ra në sy ishte edhe një zotim që dikush prej banorëve e kishte bërë për ndërhyrje kirurgjike.

Dhe, menjëherë kanë filluar spekulimet se kush mund të jetë banori në fjalë. Kosova Sot shkruan se, sipas llogaritjeve të tyre, është pikërisht Elena ajo që ka vendosur ta bëjë gjoksin operacion.

Elena është një modele relativisht e njohur në pasarelat e Tiranës, por ka vlerësuar se për të pushtuar botën e modelimit asaj i duhet një rritje gjoksi për të kompletuar linjat. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)