0Shares

Ish-pjesëmarrësja e njohur në “Big Brother 5”, Genta Gjalpi, është duke e kompletuar librin e saj me titull “Ndiqe zemrën time”.

Libri do të dalë në shitje kah mesi i muajit janar, ndërsa ajo ka thënë se pasionin për të shkruar e ka trashëguar nga babai, i cili është dhe financues i librit.

Genta ka treguar se në ditëlindjen e tij të 50-të, babai i saj kishte vendosur që të vepronte në drejtim të kundërt – ta befasojë atë duke u shprehur i gatshëm që t’ia realizojë ëndrrën e botimit të një libri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)