0Shares

Mischa Barton falënderon miqtë e saj mbështetës dhe krijimet artistike, si muzika dhe poezia, që e kanë ndihmuar të përballet me depresionin.

Aktorja 27-vjeçare, e cila qëndroi për dy javë në një qendër për trajtim mental, është falënderuese që ka një “rrjet të madh mbështetës” rreth saj, e që i ndihmojnë të qëndrojë e fortë.

“Si përballem me momentet e dobëta? Muzika është shumë e rëndësishme për mua pasi luaj në një mori instrumentesh. Lexoj shumë dhe shkruaj poezi, gjithçka kreative është një vegël e mirë”.

“Gjithmonë e kam pasur një rrjet të madh mbështetës rreth meje. Kam qenë vërtet e bekuar me shumë figura të vjetra kur më është dashur dhe kjo është vërtet e rëndësishme”, ka thënë aktorja. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)