0Shares

Alessandra Ambrosio ka treguar sekretin e bukurisë në lëvizje: heqja e qimeve në makinë.

Modelja e “Victoria Secret” dukej mahnitëse në rrezet e diellit në Malibu.

Por pas arritjes në veturën e saj ajo i kishte disa minuta kohë derisa po e priste të fejuarin Jamie Mazur, kështu që shfrytëzoi rastin për të hequr qimet nga këmbët e saj.

32 vjeçarja është nënë e dy fëmijëve, vajzës katër vjeçare Anja dhe djalit 11 muajsh Noah./Kosovapress/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)