LAJMI I FUNDIT:

Në fokus

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Yjet
Hailey Bieber tregon me krenari barkun e saj në rritje, duket fantastike në kopertinën e revistës “W”

Hailey Bieber tregon me krenari barkun e saj në rritje, duket fantastike në kopertinën e revistës “W”

Yjet
Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

La Liga
Cila është temperatura ideale për ta lëshuar klimën?

Cila është temperatura ideale për ta lëshuar klimën?

A e dini se...
Eksod te Chelsea këtë verë: 14 lojtarë do të largohen nga Blutë

Eksod te Chelsea këtë verë: 14 lojtarë do të largohen nga Blutë

Premier League
Deodorantë, shishe uji plastike…: Çfarë nuk duhet të lini në vetura në ditët e nxehta?

Deodorantë, shishe uji plastike…: Çfarë nuk duhet të lini në vetura në ditët e nxehta?

Auto Lajme
Musk: Prodhimi masiv i robotëve humanoidë fillon në Tesla

Musk: Prodhimi masiv i robotëve humanoidë fillon në Tesla

Lajme Teknologji
Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Fun Lajme
Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

La Liga
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Yjet
Harris tregon se si do ta godet Trumpin: Unë isha prokurore dhe ai është një kriminel i dënuar

Harris tregon se si do ta godet Trumpin: Unë isha prokurore dhe ai është një kriminel i dënuar

Amerika
Man United përdori strategjinë e Real Madridit për të transferuar Yoron

Man United përdori strategjinë e Real Madridit për të transferuar Yoron

Premier League
Ndoshta problemi jeni ju! 12 shenja që tregojnë se mund të jeni pak toksikë

Ndoshta problemi jeni ju! 12 shenja që tregojnë se mund të jeni pak toksikë

Lifestyle
Përse ish-i juaj duket aq i lumtur pas ndarjes dhe si ta pranoni këtë fakt

Përse ish-i juaj duket aq i lumtur pas ndarjes dhe si ta pranoni këtë fakt

Këshilla dhe arsye
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Yjet
Lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në Ligën Premier – ka befasi në mesin e emrave

Lista e dhjetë lojtarëve më të paguar në Ligën Premier – ka befasi në mesin e emrave

Premier League

Në Trend

Më shumë
ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

Ndërkombëtare
Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Lajme
Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Premier League
Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

La Liga
A mund të fitojë Kamala Harris kundër Donald Trumpit?

A mund të fitojë Kamala Harris kundër Donald Trumpit?

Amerika
Predikimet seksiste të imamëve nuk kundërshtohen në shoqërinë ende patriarkale të Kosovës

Predikimet seksiste të imamëve nuk kundërshtohen në shoqërinë ende patriarkale të Kosovës

Sociale
Kalo në kategori

Lajme

Bulliqi skeptik që rruga Prishtinë – Podujevë të kryhet në vjeshtë

Bulliqi skeptik që rruga Prishtinë – Podujevë të kryhet në vjeshtë

Lajme
Me aparatura të avancuara, hapet Spitali i Përgjithshëm “Rezonanca 2”

Me aparatura të avancuara, hapet Spitali i Përgjithshëm “Rezonanca 2”

Elfije Boletini
Artikulli i “Slobodna Bosna”, që u publikua nga RTK, Bordi: Do të ketë masa rigoroze konform ligjit

Artikulli i “Slobodna Bosna”, që u publikua nga RTK, Bordi: Do të ketë masa rigoroze konform ligjit

Lajme
Ambasadori britanik shkon në veri: Dëgjova shqetësimet dhe shpresat e komunitetit serb

Ambasadori britanik shkon në veri: Dëgjova shqetësimet dhe shpresat e komunitetit serb

Lajme
Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në

Tre turistë të huaj vijnë në Kosovë dhe marrin me vete taksistin kosovar gjatë aventurave të tyre, video në "TikTok" mori mbi gjysmë milionë klikime

Lajme
Heqja e vizave për serbët me pasaporta ilegale, KE: Është plotësim i vendimit për heqjen e vizave për Kosovën

Heqja e vizave për serbët me pasaporta ilegale, KE: Është plotësim i vendimit për heqjen e vizave për Kosovën

Lajme
Kalo në kategori
Kryebashkiaku i Vlorës: Plazhet janë plot, po lansohen reklama negative

Kryebashkiaku i Vlorës: Plazhet janë plot, po lansohen reklama negative

Lajme
Kush është “Klea”, vazja që mashtronte me bursat duke thënë se është mbesa e kryeministrit Edi Rama

Kush është “Klea”, vazja që mashtronte me bursat duke thënë se është mbesa e kryeministrit Edi Rama

Lajme

"Një mirëmbajtëse tek unë paguhet 1300 euro", sipërmarrësit në Shqipëri flasin për ngritjen e çmimeve në bregdet

Lajme
“Të kontrollohen të gjitha pularitë

“Të kontrollohen të gjitha pularitë", eksperti ngre alarmin për shpendët nga Brazili

Lajme
Rruga e re turistike Shëngjin-Velipojë, Rama: Një tjetër aks panoramik mbresëlënës

Rruga e re turistike Shëngjin-Velipojë, Rama: Një tjetër aks panoramik mbresëlënës

Lajme
Mbytet turisti i moshuar nga Kosova në Velipojë

Mbytet turisti i moshuar nga Kosova në Velipojë

Lajme
Kalo në kategori
QMK: Gjendja e krizës me zjarret nesër do të shqyrtohet në një seancë të Komitetit Drejtues

QMK: Gjendja e krizës me zjarret nesër do të shqyrtohet në një seancë të Komitetit Drejtues

Lajme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Lajme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Lajme
Hoxha: Si ka mundësi që Dimitrievskit të mos i pengojë flamuri i Jugosllavisë

Hoxha: Si ka mundësi që Dimitrievskit të mos i pengojë flamuri i Jugosllavisë

Lajme
Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin

Aggeler uron Qeverinë e re: Pres të vazhdojmë partneritetin

Lajme
RMV-ja rrezikon të mbetet pa meteorologë, të rinjtë nuk interesohen për këtë degë

RMV-ja rrezikon të mbetet pa meteorologë, të rinjtë nuk interesohen për këtë degë

Lajme
Kalo në kategori
Ra në kontakt me rrymën, humbën jetën 50 vjeçari në Drenas

Ra në kontakt me rrymën, humbën jetën 50 vjeçari në Drenas

Kronika e Zezë
Policia arreston një person në Prishtinë, sekuestron armë dhe municion në shtëpinë e tij

Policia arreston një person në Prishtinë, sekuestron armë dhe municion në shtëpinë e tij

Kronika e Zezë
Theret me thikë një person në Prizren

Theret me thikë një person në Prizren

Kronika e Zezë
Aksident mes tri veturave në qendër të Prishtinës, lëndohen dy persona

Aksident mes tri veturave në qendër të Prishtinës, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Kalo në kategori

Sport

Më shumë
Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

Real Madridi deklaron një rekord financiar që asnjë klub në histori të futbollit nuk e ka arritur

La Liga
Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Ndërkombëtare
Eksod te Chelsea këtë verë: 14 lojtarë do të largohen nga Blutë

Eksod te Chelsea këtë verë: 14 lojtarë do të largohen nga Blutë

Premier League
Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

La Liga
Zbulohet paga e Yamal tek Barcelona – Williams fiton dhjetë herë më shumë tek Bilbao

Zbulohet paga e Yamal tek Barcelona – Williams fiton dhjetë herë më shumë tek Bilbao

La Liga
Klubi historik francez në prag të shuarjes për shkak të problemeve financiare

Klubi historik francez në prag të shuarjes për shkak të problemeve financiare

Ligue 1
Kalo në kategori

Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Magazina
Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori

Botë

Më shumë
Hakmarrja e Bashkimi Evropian ndaj Hungarisë - ndryshon vendin e takimit të ministrave

Hakmarrja e Bashkimi Evropian ndaj Hungarisë - ndryshon vendin e takimit të ministrave

Evropa
Sondazhi i fundit - Harris e kalon Trumpin

Sondazhi i fundit - Harris e kalon Trumpin

Amerika
Mediat serbe publikojnë detaje të reja rreth vrasjes së Faton Hajrizit në Serbi

Mediat serbe publikojnë detaje të reja rreth vrasjes së Faton Hajrizit në Serbi

Serbia
Ukrainasit rrëzojnë edhe një aeroplan sulmues rus

Ukrainasit rrëzojnë edhe një aeroplan sulmues rus

Evropa
Kush është Kamala Harris dhe a do të bëhet ajo gruaja e parë presidente e SHBA-së?

Kush është Kamala Harris dhe a do të bëhet ajo gruaja e parë presidente e SHBA-së?

Botë
Aeroplanët e parë luftarakë F-16 mbërrijnë nga SHBA në Sllovaki

Aeroplanët e parë luftarakë F-16 mbërrijnë nga SHBA në Sllovaki

Botë
Kalo në kategori

Ekonomi

Më shumë
UBT – lider i arsimit privat në Kosovë dhe rajon për nga renditja në Webometrics

UBT – lider i arsimit privat në Kosovë dhe rajon për nga renditja në Webometrics

UBT
Trokit: 17 vite kreativitet dhe inovacion

Trokit: 17 vite kreativitet dhe inovacion

Trokit
Perffetën n’çantë, e çantën n’piknik

Perffetën n’çantë, e çantën n’piknik

Perfetta Pashteta
Bllokohen 26 ton mish të shkrirë nga Brazili që vinte në Kosovë

Bllokohen 26 ton mish të shkrirë nga Brazili që vinte në Kosovë

Ekonomi
Ephesus Travel Kosova me oferta speciale për Selectum Hotels

Ephesus Travel Kosova me oferta speciale për Selectum Hotels

Ephesus Travel Kosova Agency
Makineria i preu krahun, minatori e fajëson “Trepçën”, drejtori thotë se u lëndua qëllimisht dhe e largon nga puna

Makineria i preu krahun, minatori e fajëson “Trepçën”, drejtori thotë se u lëndua qëllimisht dhe e largon nga puna

Ekonomi
Kalo në kategori

Tech

Më shumë
Musk: Prodhimi masiv i robotëve humanoidë fillon në Tesla

Musk: Prodhimi masiv i robotëve humanoidë fillon në Tesla

Teknologji
Kompania izraelite e sigurisë kibernetike Wiz “refuzon ofertën” prej 23 miliardë dollarësh të Google

Kompania izraelite e sigurisë kibernetike Wiz “refuzon ofertën” prej 23 miliardë dollarësh të Google

Teknologji

"Luftë" mes Inteligjencës Artificiale dhe matematikës

Teknologji
WhatsApp së shpejti do t'ua mundësojë të flisni me njerëz të tjerë në gjuhë të ndryshme, falë funksionit Live Translate

WhatsApp së shpejti do t'ua mundësojë të flisni me njerëz të tjerë në gjuhë të ndryshme, falë funksionit Live Translate

Teknologji
Google 'anulon' planet për të hequr

Google 'anulon' planet për të hequr "cookies" nga Chrome

Teknologji
Apple do të përditësojë softuerin e iPhone 12 në Francë pasi shitjet në vend u ndaluan për shkak të niveleve të rrezatimit

Apple do të përditësojë softuerin e iPhone 12 në Francë pasi shitjet në vend u ndaluan për shkak të niveleve të rrezatimit

Teknologji
Kalo në kategori

Fun

Më shumë
Nëna pyeti vogëlushin nëse e mbylli vëllanë në dollap - reagimi i tij i bëri njerëzit të qeshin

Nëna pyeti vogëlushin nëse e mbylli vëllanë në dollap - reagimi i tij i bëri njerëzit të qeshin

Fun
Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u

Ajo po ecte në plazh, më pas u rrëzua papritur - gruaja për pak sa nuk u "gëlltit" nga rëra

Fun
Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Gati shpërtheu një përleshje masive: Një adoleshent vendosi “të marrë masa” kundër çiftit që po putheshin në një plazh të SHBA-së

Fun
Kur tentoni të bëni një foto të bukur dhe një i panjohur shfaqet nga askund

Kur tentoni të bëni një foto të bukur dhe një i panjohur shfaqet nga askund

Interesante
Reagimi i djalit për ardhjen e babait nga puna gëzoi miliona, sjellja e tij do t'ju prekë

Reagimi i djalit për ardhjen e babait nga puna gëzoi miliona, sjellja e tij do t'ju prekë

Fun
Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Nëna ka filmuar hapat e parë të vajzës së saj teksa ishin në një restorant

Fun
Kalo në kategori

Më të lexuarat

ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

ESPN zgjedh tre lojtarët më të mirë të shekullit – vendi i tretë i befason të gjithë

Ndërkombëtare
Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

Laporta dhe Deco insistojnë ta bindin lojtarin e padëshiruar të largohet nga Barcelona

La Liga
Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Këshilla se si të mbroheni gjatë shkarkimeve të rrufesë

Lajme
Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Chelsea pagoi 40 milionë euro për të, sot ai punon në një kantier ndërtimi dhe lufton me fyerjet nga tifozët

Premier League
Sondazhi i fundit - Harris e kalon Trumpin

Sondazhi i fundit - Harris e kalon Trumpin

Amerika
Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Xabi Alonso e do me çdo kusht transferimin e yllit të Real Madridit këtë verë

Ndërkombëtare