0Shares

Ylli amerikan, Selena Gomez, besohet se është në lidhje me kolegun nga filmi “Monte Carlo”, Luke Bracey.

Bukuroshja 20 vjecare, e cila së fundmi është ndarë nga Justin Bieber pas dy viteve në lidhje me të, është parë shumë pranë me kolegun e saj nga filmi “Monte Carlo”, në ceremoninë e madhe të Golden Globes.

“Ata vallëzonin shumë pranë njëri-tjetrit dhe madje edhe u puthën në prani të miqve të tyre”, ka thënë një burim. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)