0Shares

Këngëtarja Rihanna ka folur përsëri rreth ribashkimit me të dashurin e saj, Chris Brown.

Ajo ka thënë se reperi nuk është një përbindësh, ashtu siç e paraqesin të tjerët.

“Ai tash është ndryshe. Nuk zihemi dhe thjesht flasim për shumë gjëra. Jemi mësuar ta vlerësojmë njëri-tjetrin”, citon The Sun fjalët e Rihannas.

Në vitin 2009, Brown e rrahu fizikisht të dashurën e tij dhe pas atij incidenti ata ndërprenë lidhjen, madje rasti shkoi deri në gjykatë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)