0Shares

Milani është i interesuar që të afrojë në skuadër sulmuesin e Real Madridit, Alvaro Morata.

Ish-sulmuesi i Juventusit edhe pse ka shënuar shumë gola ai nuk ka arritur të zë vend në formacion.

Ai ka shënuar 20 gola n 17 ndeshje si startues.

Sipas Tuttosport, Morata është objektiv i Rossonerëve për këtë verë.

Bisedimet pritet të fillojnë pas 3 qershorit kur mbaron edhe finalja e Ligës së Kampionëve.

Për të ka interesim edhe nga Chelsea dhe Manchester United. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)