LAJMI I FUNDIT:
La Liga

La Liga

23004 Artikuj

“Pse jo” – Ish-mbrojtësi i Barcelonës i cili po shkëlqen në Francë shprehet i gatshëm për rikthim

“Pse jo” – Ish-mbrojtësi i Barcelonës i cili po shkëlqen në Francë shprehet i gatshëm për rikthim

La Liga
Dy lojtarë të Barcelonës kanë luajtur çdo minutë në dy muajt e parë të 2024

Dy lojtarë të Barcelonës kanë luajtur çdo minutë në dy muajt e parë të 2024

La Liga
Ylli i Real Madridit mirëpret transferimin e Mbappes

Ylli i Real Madridit mirëpret transferimin e Mbappes

La Liga
Barcelona synon të ofrojë kartonin e një lojtari për të kompletuar transferimin e mesfushorit të Evertonit

Barcelona synon të ofrojë kartonin e një lojtari për të kompletuar transferimin e mesfushorit të Evertonit

La Liga
Gjithçka e kryer mes Real Madridit dhe Davies – Calfat dhe Sanchez kompletuan marrëveshjen

Gjithçka e kryer mes Real Madridit dhe Davies – Calfat dhe Sanchez kompletuan marrëveshjen

La Liga
Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

La Liga
Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
Barcelona përballë një mega oferte të klubit nga Liga Premier për De Jong

Barcelona përballë një mega oferte të klubit nga Liga Premier për De Jong

La Liga
Ancelotti shpjegon arsyen pse nuk e futi në lojë Arda Gulerin në ditëlindjen e tij

Ancelotti shpjegon arsyen pse nuk e futi në lojë Arda Gulerin në ditëlindjen e tij

La Liga
Real Madridi triumfon ndaj Sevillas falë një super-goli nga Luka Modric

Real Madridi triumfon ndaj Sevillas falë një super-goli nga Luka Modric

La Liga
Alphonso Davies ka marrëveshje për kushtet personale me Real Madridin, transferimi shumë afër

Alphonso Davies ka marrëveshje për kushtet personale me Real Madridin, transferimi shumë afër

La Liga
Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

Skena të tmerrshme në ndeshjen Betis-Bilbao: Gjakoset gjyqtarja anësore

La Liga
Real Madridi synon “të peshkojë” te Sevilla – e do talentin e tyre

Real Madridi synon “të peshkojë” te Sevilla – e do talentin e tyre

La Liga
A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

A do të detyrohet Real Madridi të shesë një nga yjet e tyre pas transferimit të Mbappes – tregon presidenti i La Ligas

La Liga
Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

Mbappe nuk do të jetë më i paguari te Reali, tre lojtarë do të fitojnë pagë më të madhe se francezi

La Liga
Deco thotë se Barcelona dëshiron t’i mbajë dy yjet e skuadrës: Ne duam t’i ndalim më të mirët

Deco thotë se Barcelona dëshiron t’i mbajë dy yjet e skuadrës: Ne duam t’i ndalim më të mirët

La Liga
Xavi vazhdon të ëndërrojë titullin në La Liga: Nuk dorëzohemi lehtë

Xavi vazhdon të ëndërrojë titullin në La Liga: Nuk dorëzohemi lehtë

La Liga
Ancelotti konfirmon se nuk do të përfshihet në negociatat e rinovimit të kontratës me yllin e Real Madridit

Ancelotti konfirmon se nuk do të përfshihet në negociatat e rinovimit të kontratës me yllin e Real Madridit

La Liga
Xavi pretendon se Barcelona është ende në garë për titull pas fitores ndaj Getafes

Xavi pretendon se Barcelona është ende në garë për titull pas fitores ndaj Getafes

La Liga
Sevilla bën ankesë ndaj Real Madridit në Federatë për ‘ngacmim’ të gjyqtarëve

Sevilla bën ankesë ndaj Real Madridit në Federatë për ‘ngacmim’ të gjyqtarëve

La Liga
Barcelona fitore bindëse ndaj Getafes, afrohet në pesë pikë ndaj liderit

Barcelona fitore bindëse ndaj Getafes, afrohet në pesë pikë ndaj liderit

La Liga
“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

La Liga
Ter Stegen merr ofertë ‘shumë interesante’ nga Arabia Saudite

Ter Stegen merr ofertë ‘shumë interesante’ nga Arabia Saudite

La Liga
Laporta: Barcelona do të luftojë për titullin e Ligës së Kampionëve

Laporta: Barcelona do të luftojë për titullin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve