LAJMI I FUNDIT:
Serie A

Serie A

28911 Artikuj

Info

Lajme nga Serie A…

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

Serie A
Pronarët e rinj të Interit që në start shpërblejnë trajnerin Inzaghi

Pronarët e rinj të Interit që në start shpërblejnë trajnerin Inzaghi

Serie A
Klauzola e Contes dhe buxheti i transferimeve te Napoli

Klauzola e Contes dhe buxheti i transferimeve te Napoli

Serie A
Tri ëndrrat dhe objektivat tjera të Romës në afatin kalimtar të verës

Tri ëndrrat dhe objektivat tjera të Romës në afatin kalimtar të verës

Serie A
Allegri nuk heq dorë nga dëmshpërblimi nga Juventusi, çështja po bëhet më serioze

Allegri nuk heq dorë nga dëmshpërblimi nga Juventusi, çështja po bëhet më serioze

Serie A
Ylli i Atletico Madridit i hapur për t’u transferuar te njëri nga pesë klubet e Serie A

Ylli i Atletico Madridit i hapur për t’u transferuar te njëri nga pesë klubet e Serie A

Ndërkombëtare
Totti ia dha shiritin e kapitenit ditën e pensionimit, tani talenti italian grumbullohet me ekipin e parë të Romës

Totti ia dha shiritin e kapitenit ditën e pensionimit, tani talenti italian grumbullohet me ekipin e parë të Romës

Serie A
Po transferohet te Real Madridi, por Mbappe është tifoz i madh i një skuadre tjetër – ia shikon çdo ndeshje

Po transferohet te Real Madridi, por Mbappe është tifoz i madh i një skuadre tjetër – ia shikon çdo ndeshje

La Liga
Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli – shpreson t’i bashkohet gjigantit evropian

Kvaratskhelia insiston të largohet nga Napoli – shpreson t’i bashkohet gjigantit evropian

Serie A
Ancelotti ka rrëfyer historinë e pabesueshme kur u përpoq ta linte Zidanen jashtë autobusit të ekipit për shkak të vonesës

Ancelotti ka rrëfyer historinë e pabesueshme kur u përpoq ta linte Zidanen jashtë autobusit të ekipit për shkak të vonesës

Serie A
U kërkoi para për ndërprerjen e kontratës, Juventusi refuzon kërkesën e Allegrit

U kërkoi para për ndërprerjen e kontratës, Juventusi refuzon kërkesën e Allegrit

Serie A
Marotta premton suksesin e Interit edhe me Oaktree dhe rinovimin e Lautaros

Marotta premton suksesin e Interit edhe me Oaktree dhe rinovimin e Lautaros

Serie A
Motta “i dashuruar” në tre lojtarët e Juventusit – i sheh si të pashitshëm

Motta “i dashuruar” në tre lojtarët e Juventusit – i sheh si të pashitshëm

Serie A
Ibrahimovic i propozoi Milanit një emër të madh për stolin – pronarët e refuzuan atë menjëherë

Ibrahimovic i propozoi Milanit një emër të madh për stolin – pronarët e refuzuan atë menjëherë

Serie A
Chelsea nuk do ta mbajë, Lukaku mes Serie A dhe Superligës së Arabisë

Chelsea nuk do ta mbajë, Lukaku mes Serie A dhe Superligës së Arabisë

Premier League
Empoli i shqiptarëve mposht Romën në kohën shtesë dhe siguron qëndrimin në Serie A

Empoli i shqiptarëve mposht Romën në kohën shtesë dhe siguron qëndrimin në Serie A

Serie A
Interi e mbyll sezonin me barazim në udhëtim te Verona

Interi e mbyll sezonin me barazim në udhëtim te Verona

Serie A
Pse fitorja e Atalantës ndaj Torinos do të thotë se Roma nuk do të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

Pse fitorja e Atalantës ndaj Torinos do të thotë se Roma nuk do të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Paraqitja ndaj Manchester Cityt mund të ndryshojë rrjedhën e karrierës së Sofyan Amrabat

Paraqitja ndaj Manchester Cityt mund të ndryshojë rrjedhën e karrierës së Sofyan Amrabat

Premier League
Diçka e çuditshme ndodhi te Milani: Kuqezinjtë paguan 40 milionë euro, lojtari bëri debutimin e tij dhe i tha lamtumirë klubit në të njëjtën natë

Diçka e çuditshme ndodhi te Milani: Kuqezinjtë paguan 40 milionë euro, lojtari bëri debutimin e tij dhe i tha lamtumirë klubit në të njëjtën natë

Serie A
Atalanta njofton Barcelonën për çmimin që duhet paguajnë për Edersonin

Atalanta njofton Barcelonën për çmimin që duhet paguajnë për Edersonin

Serie A
E ardhmja e Rabiot në Ligën Premier, dy top klube pas tij

E ardhmja e Rabiot në Ligën Premier, dy top klube pas tij

Serie A
E mbylli me Juventusin, tre opsionet e Alex Sandros për ta vazhduar karrierën

E mbylli me Juventusin, tre opsionet e Alex Sandros për ta vazhduar karrierën

Serie A
Pulisic me asistimin ndaj Salernitanas barazoi rekordin e legjendës së Milanit

Pulisic me asistimin ndaj Salernitanas barazoi rekordin e legjendës së Milanit

Serie A