LAJMI I FUNDIT:
AC Milan

AC Milan

7961 Artikuj

PSG identifikon zëvendësuesin e Mbappe, me francezin që i bashkohet Real Madridit në verë si i lirë

PSG identifikon zëvendësuesin e Mbappe, me francezin që i bashkohet Real Madridit në verë si i lirë

Ligue 1
Milani dhe Atalanta ndahen në paqe në “San Siro”

Milani dhe Atalanta ndahen në paqe në “San Siro”

Serie A
Milan në kërkim të një transferimi të ri, ‘peshkon’ tek Manchester United

Milan në kërkim të një transferimi të ri, ‘peshkon’ tek Manchester United

Serie A
Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Bundesliga
Zbulohet buxheti që ka Milani për transferimin e një sulmuesi në verë

Zbulohet buxheti që ka Milani për transferimin e një sulmuesi në verë

Serie A
Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Liga e Evropës
Het-triku i Bourigeaud nuk i mjafton Rennesit, Milani kalon tutje fal fitores në ndeshjen e parë

Het-triku i Bourigeaud nuk i mjafton Rennesit, Milani kalon tutje fal fitores në ndeshjen e parë

Liga e Evropës
PSG ka 300 milionë euro për transferimin e pesë yjeve në verë – Si mund të ndikohet Barcelona dhe Real Madridi?

PSG ka 300 milionë euro për transferimin e pesë yjeve në verë – Si mund të ndikohet Barcelona dhe Real Madridi?

Ndërkombëtare
Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme – Reali i katërti

Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme – Reali i katërti

Ndërkombëtare
Milani tallet keq në TikTok me Interin për vizitën e Kanye West

Milani tallet keq në TikTok me Interin për vizitën e Kanye West

Liga e Kampionëve
Leao largohet për 150 milionë euro, Milani ka gjetur pasuesin e tij te rivali i Serie A

Leao largohet për 150 milionë euro, Milani ka gjetur pasuesin e tij te rivali i Serie A

Serie A
Milani po e mposhtë Man Unitedin për super lojtarin

Milani po e mposhtë Man Unitedin për super lojtarin

Serie A
Kalimi i Mbappes te Real Madridi e dërgon Arda Gulerin te Milani

Kalimi i Mbappes te Real Madridi e dërgon Arda Gulerin te Milani

Ndërkombëtare
Te Milani me dy mendje: Drejtuesit e duan Mottan, Ibrahimovic zgjedh Conten

Te Milani me dy mendje: Drejtuesit e duan Mottan, Ibrahimovic zgjedh Conten

Serie A
Nuk luajti nga fillimi ndaj Monzës, Milan mëson më shumë për gjendjen shëndetësore të Leaos

Nuk luajti nga fillimi ndaj Monzës, Milan mëson më shumë për gjendjen shëndetësore të Leaos

Serie A
Milani ka gati transferimin e parë për edicionin 2024/25

Milani ka gati transferimin e parë për edicionin 2024/25

Serie A
Presidenti i Milani zbulon se çfarë fshihet pas ndërtimit të ri të stadiumit dhe a e kanë telefonuar Interin

Presidenti i Milani zbulon se çfarë fshihet pas ndërtimit të ri të stadiumit dhe a e kanë telefonuar Interin

Serie A
U turpëruan nga Monza, Pioli jep arsye të çuditshme rreth humbjes së Milanit

U turpëruan nga Monza, Pioli jep arsye të çuditshme rreth humbjes së Milanit

Serie A
Pronarët e Milanit me kërkesë të çuditshme për ata të Interit

Pronarët e Milanit me kërkesë të çuditshme për ata të Interit

Serie A
Monza shokon Milanin, fiton në përballjen e gjashtë golave

Monza shokon Milanin, fiton në përballjen e gjashtë golave

Serie A
Milani i gatshëm ta shesë Leaon, por portugezi është mes dy opsioneve

Milani i gatshëm ta shesë Leaon, por portugezi është mes dy opsioneve

Serie A
Real Madridi i gatshëm ta lërë të largohet, gjiganti evropian me interesim konkret për Arda Guler

Real Madridi i gatshëm ta lërë të largohet, gjiganti evropian me interesim konkret për Arda Guler

La Liga
Mourinho me deklaratë të fortë: Inter-Juventus një rivalitet më i madh sesa derbi i Milanit

Mourinho me deklaratë të fortë: Inter-Juventus një rivalitet më i madh sesa derbi i Milanit

Serie A
Loftus-Cheek dhe Leoa shkëlqejnë, Milani bën hap të madh pas fitores spektakolare ndaj Rennes

Loftus-Cheek dhe Leoa shkëlqejnë, Milani bën hap të madh pas fitores spektakolare ndaj Rennes

Liga e Evropës