0Shares

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Mihrije Braha, ka treguar se me kalimin e viteve ajo po bëhet gjithnjë e më e mirë.

Mihrija, e cila para pak ditësh ishte në Telegrafi me një raport ku shfaqi format e saj të bukura, përsëri ka dëshmuar se është më seksi se shumë kolege të saj.

Jennifer Lopezi shqiptar po pushon në Dhërmi me bashkëshortin Naimin dhe djalin, Platorin, ndërsa në fotografinë më poshtë Mihrija shihet më atraktive se kurrë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)