0Shares

Ministria e Punëve të Jashtme e Rusisë nuk ka informacione se Uashingtoni ka paralajmëruar Moskën para sulmeve ajrore mbi forcat pro-qeveritare siriane, deklaroi të premten shefi i diplomacisë ruse Sergei Lavrov.

“Nuk dimë asgjë për këtë”, tha Lavrov në takimin e Komitetit të ministrave të Këshillit të Ministrave në Qipro, transmeton TASS.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)