0Shares

Kuvendi i Maqedonisë pritet që edhe sot të vazhdojë seancën konstituive të filluar më 30 dhjetor ku pikë e rendit të ditës ende është zgjedhje e kryetarin dhe anëtarëve të komisioni për zgjedhje dhe emërime, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Gjatë ditës së djeshme, deputetët e LSDM-së nuk kanë marrë fjalë nga foltorja e as nuk kanë reaguar me replika, kundër-replika dhe ndërhyrje procedurale duke ju lënë vend qëllimisht që të harxhohen fjalimet e deputetëve të OBRM-PDUKM-së.

Dje u diskutua për çdo gjë tjetër, por për pikën e rendit të ditës jo. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)