0Shares

Onati ka paralajmëruar projektin e ri të tij.

Teksa edhe Babastars dhe antarët tjerë po paralajmërojnë projekte të reja është edhe Onati ai që ka paralajmëruar projektin e ri.

Lajmet e fundit rreth Babastars Lajmet e fundit rreth Babastars

“A je” titullohet projekti i ri i Onatit, i cili po përkrahet shumë edhe nga kolegët e tij.

Kënga e fundit e Onatit ishte “Le t’Xhelozojnë në bashkëpunim me Majkun.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)