0Shares

Ministrja e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, ka deklaruar se askush nuk posedon informata se kur do të nisin arrestimet që do vijnë nga Gjykata Speciale.

Salihaj: Thaçi po i frikësohet arrestimit nga Gjykata Speciale (Video) Salihaj: Thaçi po i frikësohet arrestimit nga Gjykata Speciale (Video)

Hoxha, në emisionin “Politikë” me Sejdi Demirin, ka theksuar se Ministria e Drejtësisë nuk ka asnjë kompetencë rreth procesit të hetimit të kësaj Gjykate ngase ky proces është i pavarur. /Tribuna/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)