0Shares

Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka zgjedhur Juventusin që të mposhtë Real Madridin në finalen e Ligës së Kampionëve.

Gjigantët italianë të Juventusit do të takojnë kampionin aktual të Evropës, Real Madridin në finalen e Cardiffit që zhvillohët më 3 qershor.

Griezmann është i sigurt se Juventusi do ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe Buffon do ta fitojë Topin e Artë.

Lajmet e fundit rreth Juventusit Lajmet e fundit rreth Juventusit

“Juventusi do ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe kështu edhe Buffon do ta fitojë Topin e Artë”, tha Griezmann për Cadena Ser.

Vet Griezmann u eliminua përkunër një fitore në ndeshjen kthyese ndaj Real Madridit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)