LAJMI I FUNDIT:
Antoine Griezmann

Antoine Griezmann

880 Artikuj

Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

Rikthim sensacional i Espanyolit ndaj Atleticos për t’i mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë

La Liga
Atletico bindës në triumfin ndaj Cadizit

Atletico bindës në triumfin ndaj Cadizit

La Liga
Griezmann kthehet të flas për periudhën e tij te Barcelona

Griezmann kthehet të flas për periudhën e tij te Barcelona

La Liga
Griezmann zbulon sekretin e golave në vitin 2023

Griezmann zbulon sekretin e golave në vitin 2023

La Liga
Mes shumë kritikave për shiritin e kapitenit – videoja dëshmon se përse Mbappe është më lider se Griezmann

Mes shumë kritikave për shiritin e kapitenit – videoja dëshmon se përse Mbappe është më lider se Griezmann

Përfaqësueset
Mbappe thotë se i tejkaluan inatet me Griezmann për shiritin e kapitenit

Mbappe thotë se i tejkaluan inatet me Griezmann për shiritin e kapitenit

Përfaqësueset
Mbappe është kapiten i ri i Francës, Griezmann mendon të tërhiqet nga përfaqësuesja

Mbappe është kapiten i ri i Francës, Griezmann mendon të tërhiqet nga përfaqësuesja

Përfaqësueset
Griezmann shkëlqen, Depay dështim: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 3-0 Valencia

Griezmann shkëlqen, Depay dështim: Notat e lojtarëve, Atletico Madrid 3-0 Valencia

La Liga
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Vazhdon rënia e Cristiano Ronaldos në listën e transferimeve më të shtrenjta në histori të futbollit

Vazhdon rënia e Cristiano Ronaldos në listën e transferimeve më të shtrenjta në histori të futbollit

Ndërkombëtare
Manchester United ka konsideruar transferimin e Griezmannit

Manchester United ka konsideruar transferimin e Griezmannit

Premier League
Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

Golashënuesit më të mirë në La Liga për sezonin 2022/2023: Lewandowski, Benzema e Muriqi në garën për Pichichi

La Liga
Atletico Madridi kthehet te fitorja, mposht lehtësisht Real Valladolidin

Atletico Madridi kthehet te fitorja, mposht lehtësisht Real Valladolidin

La Liga
Klauzola e çuditshme në kontratën e Antoine Griezmann që Barcelona nuk ia përmbushi

Klauzola e çuditshme në kontratën e Antoine Griezmann që Barcelona nuk ia përmbushi

La Liga
Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Shkumbin Pireva
Zbulohet emri i lojtarit që kishte raporte të tensionuara me Benzeman në Kampionatin Botëror

Zbulohet emri i lojtarit që kishte raporte të tensionuara me Benzeman në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Driton Gajraku
Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Messi vs Mbappe: Cilët bashkëlojtarë të tjerë do të përballen në finalen e Kupës së Botës?

Përfaqësueset
Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Griezmann vlerëson Argjentinën para finales së madhe: Nuk është vetëm Messi, kanë mbështetje të madhe nga tifozët

Griezmann vlerëson Argjentinën para finales së madhe: Nuk është vetëm Messi, kanë mbështetje të madhe nga tifozët

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Driton Gajraku
Anglisë i thuhet se duhet t’i bllokojë tre lojtarë për ta mposhtur Francën

Anglisë i thuhet se duhet t’i bllokojë tre lojtarë për ta mposhtur Francën

Përfaqësueset
Rekordi i madh i Griezmann me Francën, askush nuk e ka bërë një gjë të tillë deri më tani

Rekordi i madh i Griezmann me Francën, askush nuk e ka bërë një gjë të tillë deri më tani

Ndërkombëtare
Federata Franceze e Futbollit do të ankohet në FIFA për golin e anuluar të Griezmann kundër Tunizisë

Federata Franceze e Futbollit do të ankohet në FIFA për golin e anuluar të Griezmann kundër Tunizisë

Përfaqësueset