LAJMI I FUNDIT:
Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve

10858 Artikuj

UEFA ndryshon zyrtarisht formatin e Ligës së Kampionëve: Më shumë skuadra, më shumë ndeshje dhe do të jetë një mini kampionat – ndryshimet i prekin edhe dy garat e tjera

UEFA ndryshon zyrtarisht formatin e Ligës së Kampionëve: Më shumë skuadra, më shumë ndeshje dhe do të jetë një mini kampionat – ndryshimet i prekin edhe dy garat e tjera

Liga e Kampionëve
Tuchel mund të shkarkohet nga Bayern Munich më shpejt se sa është vendosur

Tuchel mund të shkarkohet nga Bayern Munich më shpejt se sa është vendosur

Liga e Kampionëve
Një orar djallëzor e pret Man Cityn e Guardiolës për të dalë kampion – Nëse humbet i thotë ‘tung’ titullit

Një orar djallëzor e pret Man Cityn e Guardiolës për të dalë kampion – Nëse humbet i thotë ‘tung’ titullit

Premier League
Fitoi Ligën e Kampionëve, por tani duket i panjohur

Fitoi Ligën e Kampionëve, por tani duket i panjohur

Ndërkombëtare
“Hera e vetme që kam qarë për një ndeshje futbolli” – Jose Mourinho flet momentin e vështirë te Real Madridi dhe si shkoi te shtëpia e Ronaldos

“Hera e vetme që kam qarë për një ndeshje futbolli” – Jose Mourinho flet momentin e vështirë te Real Madridi dhe si shkoi te shtëpia e Ronaldos

Liga e Kampionëve
Spalletti beson se Interi mund të fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon

Spalletti beson se Interi mund të fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon

Serie A
Laporta: Barcelona do të luftojë për titullin e Ligës së Kampionëve

Laporta: Barcelona do të luftojë për titullin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Xavi shpjegon ‘dominimin’ e Napolit që shkaktoi barazimin ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve

Xavi shpjegon ‘dominimin’ e Napolit që shkaktoi barazimin ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Man City i ‘huazon’ trofetë e tripletës në klubin e njohur spanjoll

Man City i ‘huazon’ trofetë e tripletës në klubin e njohur spanjoll

Ndërkombëtare
Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

La Liga
Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Inteligjenca Artificiale bën një parashikim tronditës: Ligën e Kampionëve e fiton Barcelona, mposht në gjysmëfinale Real Madridin

Liga e Kampionëve
Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve, Interi me më së shumti lojtarë

Formacioni më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve, Interi me më së shumti lojtarë

Liga e Kampionëve
“Kur e bëni këtë, ju vrisni portierin tuaj”, Cannavaro fajëson Amir Rrahmanin për golin e Barcelonës

“Kur e bëni këtë, ju vrisni portierin tuaj”, Cannavaro fajëson Amir Rrahmanin për golin e Barcelonës

Liga e Kampionëve
Arteta tregon dobësitë e Arsenalit pas humbjes nga Porto

Arteta tregon dobësitë e Arsenalit pas humbjes nga Porto

Liga e Kampionëve
Xavi: Barcelona e meritonte fitoren ndaj Napolit

Xavi: Barcelona e meritonte fitoren ndaj Napolit

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Porto 1-0 Arsenal

Notat e lojtarëve: Porto 1-0 Arsenal

Liga e Kampionëve
Napoli 1-1 Barcelona, vlerësimet e futbollistëve: Rrahmani ndër më të mirët në ndeshje, Lewandowski me notën më të lartë

Napoli 1-1 Barcelona, vlerësimet e futbollistëve: Rrahmani ndër më të mirët në ndeshje, Lewandowski me notën më të lartë

Liga e Kampionëve
Porto ndëshkon Arsenalin në sekondat e fundit – ndeshja e dytë në Londër premton spektakël

Porto ndëshkon Arsenalin në sekondat e fundit – ndeshja e dytë në Londër premton spektakël

Liga e Kampionëve
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë, Napoli dhe Barcelona luajnë baras

Nuk ka fitues në ndeshjen e parë, Napoli dhe Barcelona luajnë baras

Liga e Kampionëve
Milani tallet keq në TikTok me Interin për vizitën e Kanye West

Milani tallet keq në TikTok me Interin për vizitën e Kanye West

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Arsenali synon fitore në Portugali përballë Portos

Formacionet zyrtare: Arsenali synon fitore në Portugali përballë Portos

Liga e Kampionëve
Napoli pret Barcelonën, formacionet zyrtare

Napoli pret Barcelonën, formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Në 21 ndeshje nuk ka pranuar gol, Sommer tregon sekretin

Në 21 ndeshje nuk ka pranuar gol, Sommer tregon sekretin

Serie A
Arteta thotë se Leo Messi është arsyeja e problemeve të Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Arteta thotë se Leo Messi është arsyeja e problemeve të Arsenalit në Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare