0Shares

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “Fake”.

Kënga e punuar nga ThreeDots Production qartë e sjell më ndryshe këngëtaren seksi, e cila tani më shumë ngjan në një repere, duke demaskuar në “Fake” kolegët e saj dhe njerëzit e pavërtetë.

Videoklipi i jashtëzakonshëm është punuar nga Max Production dhe atë mund ta shikoni më poshtë… /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)