0Shares

Aktorja amerikane, Amber Heard, ka ndërprerë lidhjen me hamshorin hollivudian, Johnny Depp.

Sipas burimeve pranë çiftit, 26-vjeçarja e ka braktisur aktorin për shkak të ndryshimeve të vazhdueshme në disponimin e tij.

Ndërkaq, një mik i Depp ka thënë se gjërat mes tyre u përkeqësuan kur ata filluan të bisedonin rreth martesës dhe lindjes së fëmijëve.

Pas ndarjes nga ylli i “Pirates of the Caribbean”, Amber ka shkuar në Paris me të dashurën e saj, Marie de Villepin, vajzën e ish-kryeministrit francez, Dominique de Villepin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)