0Shares

Dy persona raportohet se kanë vdekur pasi një helikopter është rrëzuar afër një stacioni hekurudhor në Londrën qendrore, në një qendër ndërtimi pasi kishte goditur një vinç në krye të një ndërtese.

Policia ka thënë se është ende herët për t’i ditur shkaqet e rrëzimit.

Siç njofton BBC online njëri nga personat e vdekur ishte në helikopter. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)