0Shares

Beyonce Knowles është shoqëruar në skenën e Superbowl, ngjarjes më të madhe sportive ameriken, nga ish-anëtaret e grupit Destiny’s Child, Michelle Williams dhe Kelly Rowland, për paraqitjen e parë të përbashkët që nga viti 2007.

Këngëtarja 31-vjeçare e filloi performancën e saj, në pauzën e dy pjesëve të ndeshjes së famshme sportive, me këngën “Crazy in Love” dhe “Til the End of Time”, para se të këndojë “Baby Boy”, derisa në prapavijë paraqiteshin holograme (pamje të këngëtares). Dhe në mes të këngës Beyonce dhe anëtaret tjera të grupit dolën lartë në skenë për të kënduar këngët “Bootylicious” dhe “Independent Women”.

Dy anëtaret tjera, Michelle dhe Kelly, më pas u larguan duke e lënë Beyonce dhe një ushtri valltarësh të performojë hitin “Single Ladies (Put a Ring on It)”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)