0Shares

Dafina Zeqiri e ka imituar gjestin e famshëm të Altuna Sejdiut në një koncert të sajin.

Një video e publikuar në internet e paraqet këngëtaren duke interpretuar ‘playback’ hitin (e përbashkët me Tunën dhe 2po2) “Vibe”.

Në momentin kur vjen pjesa e këngëtares nga Maqedonia, Dafina prek pjesët intime të saj duke imituar (apo përqeshur?) gjestin nga videoklipi i Tunës, “I asaj”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)