0Shares

Familja Beckham është shpallur familja e famshme më me stil në botë, duke mposhtur Kardashianët, të cilët ishin favoritë të sondazhit bërë së fundmi.

Pos bukurosheve nga familja Kardashian, David, Victoria dhe djemt e tyre nuk njohën as konkurrencën e familjes Pitt-Jolie.

Fansat nga anë e mbanë bota vendosën me shumicë votash që Beckhamët janë më me stil, duke lënë prapa në vendin e dytë familjen Kardashian ku shkëlqen seks simboli Kim.

Në vendin e katërt befasisht gjendet Jay-Z dhe Beyonce bashk me foshnjen e tyre Blue Ivy, ndërsa Kate Middletton dhe motra e saj bukuroshe u radhitën vetëm në pozitën e pestë të familjarëve më me stil.

Kush sipas jush është familja më me stil në botë?

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)