0Shares

Këngëtarja Arta Bajrami do të kthehet në skenë me videoklipin e këngës “Femër tipike”.

Krijuesja e hitit “I njëjti ke mbet”, e cila bëri një pauzë të vogël në skenë, po rikthehet me një projekt të realizuar nga Don Arbas.

Ditë më parë kanë filluar xhirimet e krlipit, i cili pritet të lansohet në një të ardhme të afërt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)