0Shares

Këngëtari Andos Sinani ka thënë në një interviste se nuk do ta falte tradhtinë, ndërsa ajo që nuk i pëlqen te femrat është mungesa e respektit për veten e tyre.

“Papjekuria dhe mosrespekti ndaj vetvetes”, ka thënë rokeri për Panorama kur është pyetur se cili ves i femrave e neverit.

I pyetur se a mund të thuhet se në skenën muzikore nuk ka fitime, Andosi është përgjigjur: “Jo, pasi edhe mund të ketë, vetëm se duhet të arrish një kompromis të duhur edhe me publikun sa i përket stilit të muzikës”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)