0Shares

Një prej ikonave të seksit dhe nudizmit në gjithë botën, Pamela Anderson, ka pohuar se gjoksi nuk është arma e saj kryesore, teksa vlerëson diçka tjetër para gjoksit të saj impresiv.

45 vjeçarja e cila ishte plot 14 herë në ballinën e revistës Playboy thotë se gjoksin nuk e konsideron asetin e saj më të çmuar.

“Gjoksi im? Është aq i mbivlerësuar. Gjoksi im eksploziv… Nuk e di nëse është pjesa më e mirë e trupit tim… mendoj se është buzëqeshja. Gjithçka tjetër është iluzion”, ka theksuar Anderson.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)