0Shares

Alessandra Ambrosio ka treguar sekretin e bukurisë në lëvizje: heqja e qimeve në makinë.

Modelja e “Victoria Secret” dukej mahnitëse në rrezet e diellit në Malibu.

Por pas arritjes në veturën e saj ajo i kishte disa minuta kohë derisa po e priste të fejuarin Jamie Mazur, kështu që shfrytëzoi rastin për të hequr qimet nga këmbët e saj.

32 vjeçarja është nënë e dy fëmijëve, vajzës katër vjeçare Anja dhe djalit 11 muajsh Noah./Kosovapress/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)