LAJMI I FUNDIT:

Lisa Kudrow

25 Artikuj

Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”

Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”

Yjet
Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

TV / Film
Mira Sorvino dhe Lisa Kudrow vishen si personazhet Romy dhe Michele në “SAG Awards 2022”

Mira Sorvino dhe Lisa Kudrow vishen si personazhet Romy dhe Michele në “SAG Awards 2022”

Modë
Aktorët e “Friends” pozojnë në koleksionin e parë zyrtar

Aktorët e “Friends” pozojnë në koleksionin e parë zyrtar

Modë
Jennifer Aniston thotë se veshjet e saj seksi në “Friends” ishin të gjitha komode

Jennifer Aniston thotë se veshjet e saj seksi në “Friends” ishin të gjitha komode

Modë
Veshjet më të mira në “Friends” nga Rachel, Monica, Phoebe dhe të tjerët

Veshjet më të mira në “Friends” nga Rachel, Monica, Phoebe dhe të tjerët

Modë
Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Modë
Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

Tashmë ka ndodhur ribashkimi i plotë i “Friends”

TV / Film
Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

TV / Film
Ka një koleksion të bluzave të ‘Friends’ në H&M

Ka një koleksion të bluzave të ‘Friends’ në H&M

Modë
Lisa Kudrow mezi pret për ribashkimin e “Friends”: Do jetë shumë argëtuese

Lisa Kudrow mezi pret për ribashkimin e “Friends”: Do jetë shumë argëtuese

Yjet
Ryan Reynolds i reagon në stilin e tij gazetarit që e provokoi për një film të harruar

Ryan Reynolds i reagon në stilin e tij gazetarit që e provokoi për një film të harruar

TV / Film
Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

TV / Film
Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Yjet
Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

TV / Film
Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

TV / Film
Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

TV / Film
Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

TV / Film
Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Po Flitet
Aniston jep një ide për ribashkimin e aktoreve të “Friends”

Aniston jep një ide për ribashkimin e aktoreve të “Friends”

TV / Film
Matt LeBlanc shuan shpresat për një rikthim të “Friends”

Matt LeBlanc shuan shpresat për një rikthim të “Friends”

TV / Film
Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

Sipas sondazhit, Courteney Cox është aktorja më e dobët e serialit “Friends”

TV / Film
Edhe pse paralajmërimi për rikthimin e “Friends” duket shumë real, nuk po ndodh xhirimi i vërtetë i filmit (Video)

Edhe pse paralajmërimi për rikthimin e “Friends” duket shumë real, nuk po ndodh xhirimi i vërtetë i filmit (Video)

TV / Film
Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Aktorët vazhdojnë të paguhen edhe 12 vjet pas përfundimit të “Friends”!

Po Flitet