LAJMI I FUNDIT:

Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde

Fansat vërejnë diçka të pazakontë në fotografinë e Aniston që theu rekorde
(Foto: David Livingston/Getty Images/Guliver/Instagram)

Ditë më parë, Jennifer Aniston u bë sensacion në internet, pasi vendosi ta hapte profilin e saj në Instagram, me ç’rast arriti të vendoste rekord botëror.

Reklama

Fotografie e parë, të cilën ajo vendosi ta publikonte, ishte një pozë e përbashkët me kolegët nga hit-seriali televiziv, “Friends”.

Jennifer Aniston bëhet me Instagram, vendos rekord botëror për vetëm gjashtë orë edhe pse fillimisht i shkaktoi këtij rrjeti social disa probleme teknike
Lexo po ashtu Jennifer Aniston bëhet me Instagram, vendos rekord botëror për vetëm gjashtë orë edhe pse fillimisht i shkaktoi këtij rrjeti social disa probleme teknike

Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry, Matt LeBlanc dhe Aniston janë shfaqur në një fotografi të përbashkët pas një kohe shumë të gjatë.

Aktorja tashmë ka kaluar shifrën prej 13 milionë ndjekësish në Instagram, ndërsa fansat kanë arritur të shohin diçka të pazakontë në fotografinë e postuar.

Nën kokën e Matthew Perry shihet një telefon, mbi të cilën duket “diçka e bardhë”. Fansat kanë hedhur dyshimet në rrjetet sociale se është fjala për ndonjë substancë narkotike apo është thjesht reflektim. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/jenniferaniston)

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori