LAJMI I FUNDIT:

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special
(Foto: Warner Bros. Television/Guliver)

Gjashtë aktorët origjinalë të hit serialit komik, “Friends”, pritet të hyjnë në xhirime për një episod të veçantë për të ndihmuar lansimin e shërbimit HBO Max.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, David Schwimmer dhe Matt LeBlanc – pritet të grumbullojnë rreth tre – katër milionë dollarë për këtë projekt.


Courteney Cox risjell një tjetër fotografi të vjetër nga “Friends”
Lexo po ashtu Courteney Cox risjell një tjetër fotografi të vjetër nga “Friends”

Deadline raporton se vendimi është marrë pas bisedimeve të vazhdueshme të përfaqësuesve të aktorëve me Warner Bros TV dhe HBO.

(Foto: Paul Drinkwater/NBC via Getty Images/Guliver)

Besohet se bisedimet kishin nisur në vitin e kaluar, mirëpo kishin dështuar për shkak të mosmarrëveshjeve lidhur me aspektin financiar. Por, tash thuhet se janë pajtuar të gjitha palët.

Megjithatë, fansat e serialit nuk duhet të entuziazmohen shumë, duke qenë se do të jetë vetëm një episod special i serialit ikonik që do të ndihmojë në lansimin e shërbimit në internet HBO Max. /Telegrafi/

(Foto: Getty Images/Guliver)

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Butrint Imeri i paguan gjobën fansit që u dënua nga policia duke dëgjuar një nga këngët e tij

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Të pastrehët dërgohen jashtë qytetit të Edinburgut, për t’u lëshuar hapësirë fansave të Taylor Swiftit

Magazina
Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani bashkojnë forcat sërish për një super-bashkëpunim

Magazina
Kalo në kategori