LAJMI I FUNDIT:

Courteney Cox risjell një tjetër fotografi të vjetër nga “Friends”

Courteney Cox risjell një tjetër fotografi të vjetër nga “Friends”
Courteney Cox (Foto: Jean Baptiste Lacroix/Getty Images/Guliver)

Courteney Cox ka publikuar një tjetër fotografi nga e kaluara, në të cilën përfshihen yjet e serialit “Friends”.

Reklama

Në imazhin e publikuar në Instagram, shfaqen të gjashtë pjesëtarët e hit komedisë televizive, një natë para se ta xhironin episodin e fundit të sezonit të dhjetë.

Shikimi i serialit “Friends” është gjë e mirë për shëndetin mendor
Lexo po ashtu Shikimi i serialit “Friends” është gjë e mirë për shëndetin mendor

Edhe pse kanë kaluar 16 vjet që nga xhirimi i episodit të fundit të “Friends”, as shikuesit e as aktorët nuk kanë mundur t’ia lënë të kaluarës këtë serial.

Këtë e dëshmon fakti se yjet e dikurshme të serisë televizive, kohë pas kohe publikojnë fotografi nga e kaluara që lidhet pikërisht me këtë komedi televizive.

Fotografia, të cilën e ka publikuar Cox, është realizuar më 23 janar të vitit 2004 – kështu ka treguar aktorja në postimin e saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Magazina
Kalo në kategori