LAJMI I FUNDIT:

HBO

16 Artikuj

Finalja e sezonit të parë të “House of the Dragon” thyen rekord shikueshmërie në HBO

Finalja e sezonit të parë të “House of the Dragon” thyen rekord shikueshmërie në HBO

TV / Film
Ka ardhur seriali i shumëpritur i vitit: Paraprijësi i “Game of Thrones” mahnit publikun

Ka ardhur seriali i shumëpritur i vitit: Paraprijësi i “Game of Thrones” mahnit publikun

TV / Film
HBO ka gati 77 milionë përdorues

HBO ka gati 77 milionë përdorues

Media Sociale
Top 19 serialet që po shikohen gjatë periudhës së izolimit – nga “Schitt’s Creek” deri te “Breaking Bad” e “Ozark”

Top 19 serialet që po shikohen gjatë periudhës së izolimit – nga “Schitt’s Creek” deri te “Breaking Bad” e “Ozark”

TV / Film
Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

TV / Film
Pritet dominim i realizimeve të Netflixit në Golden Globes

Pritet dominim i realizimeve të Netflixit në Golden Globes

TV / Film
Facebook lanson në vjeshtë tabletin Portal për realizimin e video lidhjeve

Facebook lanson në vjeshtë tabletin Portal për realizimin e video lidhjeve

Lajme Teknologji
Obsesioni për tragjeditë në ekranet e vogla!

Obsesioni për tragjeditë në ekranet e vogla!

Filmi
Seriali “Chernobyl” dhe kujtimet e heronjve që shpëtuan miliona jetë

Seriali “Chernobyl” dhe kujtimet e heronjve që shpëtuan miliona jetë

Cult+
Seriali që rriti turizmin me 40 për qind

Seriali që rriti turizmin me 40 për qind

Cult+
Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

Dukja e yjeve të “Game of Thrones” me veshje solemne

TV / Film
Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

Publikohet paraqitja e shkurtër e sezonit të fundit të “Game Of Thrones”

TV / Film
Familja e Jackson ka paralajmëruar padi ndaj HBO, kërkon 100 milionë dollarë dëmshpërblim për filmin dokumentar

Familja e Jackson ka paralajmëruar padi ndaj HBO, kërkon 100 milionë dollarë dëmshpërblim për filmin dokumentar

Po Flitet
Dokumentar për jetën e Jane Fondas

Dokumentar për jetën e Jane Fondas

Yjet
Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

Në vitin e ardhshëm do të jepet sezoni final i “Game of Thrones”

TV / Film
Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

Sezoni i fundit i “Game of Thrones” do të transmetohet në vitin 2019

TV / Film