LAJMI I FUNDIT:

Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”

Courteney Cox u bë me yll në Hollywood, të pranishme aktoret nga “Friends”
(Foto: Getty)

Aktorja Courteney Cox është bërë me yll në bulevardin e të famshmëve të Hollywoodit në Los Angelesit.

Reklama

Në ceremonia e zbulimit të yllit ishin të pranishëm familjarë dhe miq, duke përfshirë edhe dy bashkaktoret nga seriali kult, “Friends”, Jennifer Aniston dhe Lisa Kudroë.

Protagonistet e dashura Monica, Rachel dhe Pheobe, kanë konfirmuar edhe një herë se ato janë të pandashme dhe pothuajse 20 vjet pas përfundimit të serisë që i bëri të njohura botërisht, ndërsa fotografitë e tyre të përbashkëta kanë përmbytur rrjetet sociale.

(Foto: Variety/Getty Images)

Gjithashtu, Aniston i bëri koleges Courteney një dedikim prekës në profilin e saj në Instagram.

Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”
Lexo po ashtu Courteney Cox: Ishte e emocionuese, por nuk do të ketë një bashkim tjetër të “Friends”

“Sot jam shumë krenare për të dashurën tonë, Courteney Cox. Unë i dua këto gra me gjithë zemrën dhe shpirtin tim. Lisa Kudrow dhe unë jemi mbi re, sepse mund ta festonim atë dhe arritjet e saja të mahnitshme”, ka shkruar Jennifer krahas fotografisë së tyre të përbashkët nga ceremonia. /Telegrafi/