LAJMI I FUNDIT:

Lisa Kudrow, e njohur si “Phoebe” reagon mbi vdekjen e Matthew Perry: Ai mund të jetë mbytur në ujë

Lisa Kudrow, e njohur si “Phoebe” reagon mbi vdekjen e Matthew Perry: Ai mund të jetë mbytur në ujë

Lisa Kudrow beson se bashkë-ylli i saj në “Friends”, Matthew Perry, mund të ketë vdekur duke u mbytur në ujë, pasi ka marrë diçka që nuk përzihet me ujë të ngrohtë, dhe po mendon të adoptojë qenin e shokut të tij të ndjerë.

“Edhe pse askush nuk dëshiron të besojë se ishin ilaçe të përshkruara ose jo, sigurisht që është një mendim në mendjet e tyre, tha një burim i afërt me Kudrow për DailyMail.

“Ata po mendojnë se ai duhet të ketë marrë diçka që nuk përzihet me ujin e ngrohtë.”


Perry ishte i hapur për varësinë e tij ndaj alkoolit dhe opiumeve, por pohoi se ishte i pastër në intervistat e tij më të fundit. TMZ raportoi se në shtëpinë e tij u gjetën antidepresantë dhe ilaçe kundër ankthit me recetë dhe se hetuesit nuk gjetën asnjë drogë të paligjshme.

Mbytja është cilësuar si një shkak i mundshëm i vdekjes, megjithëse kjo nuk është konfirmuar, ndërsa autopsia do të bëhet së shpejti.

Kudrow, e cila luante rolin e Phoebe-it në komedinë ikonë tha se vdekja e tij në moshën 54-vjeçare nuk i dukej reale asnjërit prej grupit. Ajo premtoi se do të merrte pjesë në funeralin e tij dhe madje mund të adoptonte qenin e tij.

Trupi i aktorit u vendos në një furgon të mjekut nga dera e përparme e shtëpisë së tij të shtunën vonë në mbrëmje, pasi ai u gjet i vdekur në vaskën e tij të nxehtë pas një mbytjeje të dyshuar.

Nëna e Perryt, Suzanne dhe njerku i tij, Keith Morrison, ishin ndër të parët që arritën në shtëpinë e djalit të tyre në LA, pasi u publikuan lajmet për vdekjen e tij.

Babai biologjik i Perryt, aktori John Bennett Perry, 82 vjeç, shkoi gjithashtu në shtëpinë në lagjen “Pacific Palisades” të qytetit.

Në një deklaratë të shkurtë të dielën pasdite, familja tha: “Ne jemi të thyer nga zemra për humbjen tragjike të djalit dhe vëllait tonë të dashur.” /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Ju djema jeni nga Kosova?", momenti kur Bebe Rexha befasohet nga të rinjtë shqiptarë që i dhuruan tapetin e veçantë

Magazina
Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Dukagjin Lipa: Nuk fitojmë nga Sunny Hill Festival

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Kleofina Pnishi - kush është bukuroshja nga Kosova që ia rrëmbeu zemrën dhe u fejua me yllin e Interit?

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

E ka fituar Big Brother për shkak të lidhjeve familjare që ka me Sarën dhe Lorin, reagon Egla Ceno

Magazina
Kalo në kategori