Jo shumë kohë pas njoftimit në media lidhur me xhirimet e episodeve të reja të serialit “Friends”, Matthew Perry në profilin e tij në Instagram e publikoi një fotografi nga xhirimet.

Mirëpo, aktori i cili në serialin e popullarizuar luan rolin e Chandler Bing, e kishte fshirë menjëherë fotografinë.

Sidoqoftë, mediat kanë arritur ta kopjojnë imazhin para se ta fshinte, ndërsa në të, ai shfaqej përpara pasqyrës gjatë kohës së makijazhit.

(Foto: Instagram/mattyperry4)

“Disa sekonda para se të haja furçën e grimit dhe u takova me miqtë”, kishte shkruar në përshkrim.

Fotografia kishte marrë dhjetëra mijëra pëlqime për pak minuta, para se 51-vjeçari ta fshinte nga profili i tij.

Reklama

Kujtojmë që xhirimet e episodit të ri të “Friends” kanë filluar para disa ditësh me regji të Ben Winston, ndërsa pjesë e tij do të jenë të gjashtë aktorët kryesorë nga seriali origjinal: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry dhe David Schwimmer. /Telegrafi/

Reklama