LAJMI I FUNDIT:

Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu

Matthew Perry publikoi fotografi nga seti i xhirimeve të “Friends” dhe më pas e fshiu
(Foto: Instagram/mattyperry4)

Jo shumë kohë pas njoftimit në media lidhur me xhirimet e episodeve të reja të serialit “Friends”, Matthew Perry në profilin e tij në Instagram e publikoi një fotografi nga xhirimet.

Mirëpo, aktori i cili në serialin e popullarizuar luan rolin e Chandler Bing, e kishte fshirë menjëherë fotografinë.

Sidoqoftë, mediat kanë arritur ta kopjojnë imazhin para se ta fshinte, ndërsa në të, ai shfaqej përpara pasqyrës gjatë kohës së makijazhit.

(Foto: Instagram/mattyperry4)

“Disa sekonda para se të haja furçën e grimit dhe u takova me miqtë”, kishte shkruar në përshkrim.

Fotografia kishte marrë dhjetëra mijëra pëlqime për pak minuta, para se 51-vjeçari ta fshinte nga profili i tij.

Kujtojmë që xhirimet e episodit të ri të “Friends” kanë filluar para disa ditësh me regji të Ben Winston, ndërsa pjesë e tij do të jenë të gjashtë aktorët kryesorë nga seriali origjinal: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry dhe David Schwimmer. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Gazetarja Eva Murati publikon momentin kur tifozi hyri në fushë gjatë ndeshjes Itali-Shqipëri

Gazetarja Eva Murati publikon momentin kur tifozi hyri në fushë gjatë ndeshjes Itali-Shqipëri

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Magazina
Arbana Osmani e ndoqi nga tribunat ndeshjen e Italisë me Shqipërinë, teksa me flamur bëri tifo për Kombëtaren Shqiptare

Arbana Osmani e ndoqi nga tribunat ndeshjen e Italisë me Shqipërinë, teksa me flamur bëri tifo për Kombëtaren Shqiptare

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Kalo në kategori