LAJMI I FUNDIT:

Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”
(Foto: Getty Images/Guliver)

Ribashkimi i ekipit të aktorëve të hit serialit, “Friends”, po ndodh dhe tashmë kjo është konfirmuar edhe zyrtarisht.

Pjesëtarët e trupës së aktorëve – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, David Schwimmer dhe Matt LeBlanc – që të gjithë e kanë shpërndarë në Instagram në të njëjtën kohë lajmin e gëzuar.

Ata e kanë postuar një fotografi të vjetër që ishte publikuar në vitet e nëntëdhjeta nga revista Rolling Stone.

https://www.instagram.com/p/B82FMKcBKHL/

“Po ndodh”, është përshkrimi i shkurtër që kanë zgjedhur, ndërsa e kanë etiketuar edhe HBO Max për të treguar se ku do të transmetohet seriali.

Falë Netflixit, seriali që është transmetuar gjatë viteve 1994 – 2004, ka siguruar fansa të gjeneratave të reja, ndërsa tash do të emetohet në HBO Max pasi ky shërbim i ka siguruar të drejtat.

Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special
Lexo po ashtu Yjet e “Friends” do të kthehen me një episod special

Është raportuar se do të jetë një episod special njëorësh, në të cilën gjashtë aktorët do të shfaqen për herë të parë bashkë në ekran pas 16 vitesh. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/B82ExDppJ3R/

Në trend Magazina

Më shumë
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Gazetarja Eva Murati publikon momentin kur tifozi hyri në fushë gjatë ndeshjes Itali-Shqipëri

Gazetarja Eva Murati publikon momentin kur tifozi hyri në fushë gjatë ndeshjes Itali-Shqipëri

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Një moment mes William dhe Kate tërhoqi vëmendjen e publikut dhe zbuloi lidhjen e tyre

Magazina
Arbana Osmani e ndoqi nga tribunat ndeshjen e Italisë me Shqipërinë, teksa me flamur bëri tifo për Kombëtaren Shqiptare

Arbana Osmani e ndoqi nga tribunat ndeshjen e Italisë me Shqipërinë, teksa me flamur bëri tifo për Kombëtaren Shqiptare

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Kalo në kategori