LAJMI I FUNDIT:

Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh
(Foto: Warner Bros. Television/Guliver)

Fansat e serialit “Friends” mund të kenë akoma më shumë arsye për t’u gëzuar pas lajmit fillestar se yjet e komedisë së popullarizuar televizive do të xhirojnë një episod special.

Tashmë janë duke u zhvilluar planet për rikthimin e episodeve të reja në formë të një mini-seriali.


Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”
Lexo po ashtu Tashmë është zyrtare, po ndodh ribashkimi i aktorëve të “Friends”

Në javën e kaluar u konfirmua se Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc dhe David Schwimmer – do të ribashkohet për një episod njëorësh në shërbimin e ri transmetues, HBO Max.

(Foto: Getty Images/Guliver)

Por, duket se nuk do të përfundojë gjithçka me episodin special. Producentët janë duke u përpjekur që t’i rikthejnë më gjatë në ekran karakterët Chandler Bing, Phoebe Buffay, Monica e Ross Geller, Rachel Green dhe Joey Tribbiani.

“Friends” që u transmetua gjatë viteve 1994-2004, mund t’i thyejë të gjitha rekordet duke kushtuar 1.2 miliard euro për realizimin e 12 episodeve të reja për sezonin e 11-të me radhë (16 vite pas ndërprerjes). /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina
Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Magazina
Kalo në kategori