LAJMI I FUNDIT:

Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit
(Foto: Getty Images/Guliver)

Xhirimi i episodit special të kult serialit “Friends” është shtyrë për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Edhe pse në javën e ardhshme ishte parashikuar të fillonin xhirimet e seralit, fansat do të duhet të presin më gjatë nga që ishte parashikuar.

Daily Mail bënë të ditur se si pasojë e përhapjes së COVID-19 në gjithë botën, ashtu si shumë projekte të tjera kinematografike, është dashur të shtyhen edhe skenat e “Friends”.

https://www.instagram.com/p/B82FMKcBKHL

Xhirimet që do të bëhen në të njëjtën studioi ku janë xhiruar episodet origjinale të serialit komik, pritet të fillojnë në muajin maj nëse nuk zgjat më tepër pandemia e coronavirusit.

Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh
Lexo po ashtu Pas episodit special të “Friends”, producentët planifikojnë sezon të ri në vlerë prej 1.2 miliard eurosh

“The Matrix 4′”, “Fantastic Beasts”, “Avatar” e “Stranger Things”, janë vetëm disa nga realizimet filmike që janë shtyrë për shkak të COVID-19. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg - në sfond dëgjohet kënga e tij "Albania"

Magazina
Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj shijojnë pushimet në jug të Shqipërisë

Magazina
Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Ivana Knoll ka pozuar në stadium para ndeshjes, dërgon puthje nga tribuna

Magazina
Kalo në kategori