LAJMI I FUNDIT:

Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit

Bashkimi i “Friends” shtyhet për vitin 2021, xhirimet u anuluan për shkak të coronavirusit
Seriali Friends (Foto nga Paul Drinkwater/NBC via Getty Images/Guliver)

Bashkimi i parashikuar i “Friends” pritet të shtyhet deri në vitin e ardhshëm për shkak të shpërthimit të coronavirus.

Ky serial pritej të xhirohej nga HBO gjatë muajit mars, por ekipi u detyrua të anulonte një gjë të tillë derisa të qetësohet gjendja në tërë botën.

Prodhuesit shpresonin që xhirimet të zhvilloheshin në muajin maj, që do të thoshte se premiera të vazhdonte në datën origjinale, të planifikuar më vonë në të njëjtin muaj.

(Foto: Getty Images/Guliver)

Por, The Sun tani ka zbuluar se ribashkimi që  kemi pritur të gjithë nuk ka të ngjarë të ndodhë deri në vitin 2021, pasi pandemia mbetet shqetësim.

Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit
Lexo po ashtu Shtyhen edhe xhirimet e “Friends” për shkak të coronavirusit

Sipas tyre, edhe aktorët Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc dhe David Schwimmer, kanë planifikuar oraret e tyre për vitin tjetër.

Edhe një pjesëtar i ekipit të “Friends” kishte treguar se ky vendim është marrë për shkak të pandemisë coronavirus.

(Foto: Warner Bros. Television/Guliver)

“Nëse kufizimet e coronavirusit vazhdojnë deri në maj dhe qershor, i cili po shkon me shumë gjasë në këtë pikë, nuk do të ketë zgjidhje tjetër përveç se të shtyhet deri në vitin e ardhshëm, sepse duket e pamundur të gjesh datat kur të gjithë janë të lirë këtë vit”, ka thënë një burim. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemajlit bën bujë në mediet e huaja me paraqitjen e saj në Euro 2024

Magazina
Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Influencerja thotë se Ronaldo është personazhi i famshëm më i keq që ka takuar, futbollisti i kishte folur tërë natën vetëm për një çështje

Magazina
Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Mediumi kroat: Portieri i Shqipërisë është hit në Instagram dhe kuptohet pse

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Bebe Rexha ka një përgjigje për ata që e quajnë të shëndoshë

Magazina

"Mos u gëzoni herët", Ivana Knoll thumbon tifozët pas ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori