LAJMI I FUNDIT:

Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Cindy Crawford zgjedh pantallonat prej lëkure të Ross në shfaqjen e modës së ribashkimit të “Friends”

Disa nga veshjet dhe kostumet më të paharrueshme nga “Friends” u tërhoqën nga magazinimi – dhe u modeluan nga disa emra vërtet të mëdhenj, me rastin ribashkimit të kastit.

Reklama

Cindy Crawford u shfaq në pantallonat prej lëkure ikonike të Ross, gjë që e futi karakterin në një situatë mjaft të sikletshme në një episod të paharrueshëm nga sezoni i pestë i serialit.

“Ato janë pantallonat e njëjta që Ross kishte veshur dhe i përshtaten asaj në mënyrë të përsosur!”, tha stilistja Erica Cloud, e cila u kujdes për veshjet e ribashkimit. “Askush tjetër nuk i ka veshur ato përveç dy ikonave! Ajo madje donte të vendoste pluhurin dhe losionin për foshnje në pistë, por ata përfunduan duke mos bërë asnjë përgatitje në fund”.

Segmenti i frymëzuar nga moda gjithashtu pa Cara Delevingne të veshur me fustanin rozë të Rachel.

Cara Delevingne rikrijon fustanin e Rachel Green në ribashkimin e "Friends"
Lexo po ashtu Cara Delevingne rikrijon fustanin e Rachel Green në ribashkimin e "Friends"

Justin Bieber gjithashtu morri pjesë me kostumin e Halloween “Spudnik” të Ross.

‘Miqtë’ e vërtetë: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry, të gjithë u kthyen për ribashkimin special, qeshën dhe duartrokitën gjatë shfaqjes së modës nostalgjike – bashkë me LeBlanc, i cili më pas u bashkua në pasarel.

Shumë yje të tjerë bënë paraqitje gjithashtu gjatë ribashkimit, duke përfshirë Lady Gaga, BTS, Mindy Kaling, David Beckham dhe Reese Witherspoon. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Femra, është e dobishme të dini: Çfarë do të ndodhë kur menstruacionet kanë ngjyrë të zezë!

Këshilla dhe arsye
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Kylie Jenner tregon format mahnitëse trupore e veshur me një fustan ngjyrë bezhë

Kylie Jenner tregon format mahnitëse trupore e veshur me një fustan ngjyrë bezhë

Moda
A mund të përdoret retinoli për të trajtuar aknet?

A mund të përdoret retinoli për të trajtuar aknet?

Këshilla Estetike
Kalo në kategori