‘Trailieri’ i ribashkimit të “Friends” ka bërë xhiron në rrjete sociale dhe biseda në grupe në të gjithë botën, duke krijuar ndjenja nostalgjie.

Përveç bashkimit të gjithë grupit përsëri, ribashkimi gjithashtu përmban edhe pjesë ku marrin bashkohen të famshëm, ku u pa edhe një fragment i paraqitjes së Cara Delevingne.

Në ‘trailer’, ikona britanike e modës shihet duke rikrijuar një nga veshjet më të famshme të Jennifer Aniston, saktësisht personazhit të saj Rachel Green.

Por në vend se të ringjallte fustanet elegante të Rachel ose një nga veshjet e saj elegante të punës, Cara eci në pistë e veshur me fustanin rozë të paharrueshme që Rachel veshi në martesën e Barry dhe Mindy.

Dhe nga mbrapa, me një paraqitje se si Rachel ecte nëpër korridor pa e kuptuar që fundi i saj ishte futur në të brendshme.

Për krahasim, kështu dukej Rachel me fustanin e famshëm:

/Telegrafi/