LAJMI I FUNDIT:

Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Kur përfshihemi në një histori të treguar në një film apo shfaqje televizive, urojmë që ajo të mos përfundojë kurrë.

Kjo është arsyeja kur heronjtë e këtyre ngjarjeve që ne dashuruam takohen sërish pas shumë viteve, duke na sjell kujtime të ëmbla të filmave dhe shfaqjeve për të cilët bëhemi nostalgjik.

Këtu, në Bright Side, kemi zgjedhur 16 fotografi që tregojnë se yjet tanë të preferuar janë ribashkuar, dhe betohemi se do të ndieni një nxitje për të rishikuar filmat e tyre sërish.


1. Jane Kaczmarek dhe Bryan Cranston (Malcolm in the Middle, 2000-2006)

https://www.instagram.com/p/BxTqI9zDFkO/?utm_source=ig_embed

Jane Kaczmarek dhe Bryan Cranston në vitin 2001.

2. Cameron Diaz, Julia Roberts, Rupert Everett, dhe Dermot Mulroney (My Best Friend’s Wedding, 1997)

https://www.instagram.com/p/Btlum8ZAzZf/?utm_source=ig_embed

3. Michael J. Fox dhe Christopher Lloyd (Back to the Future, 1985)

https://www.instagram.com/p/B9VLxlfBzh3/?utm_source=ig_embed

4. Amy Acker dhe Sarah Shahi (Person of Interest, 2011-2016)

https://www.instagram.com/p/BRPYXaGgjPD/?utm_source=ig_embed

5. Tori Spelling dhe Ian Ziering (Beverly Hills, 90210, 1990-2000)

https://www.instagram.com/p/B9H3tWchCeB/?utm_source=ig_embed

6. Jennifer Aniston, Courteney Cox, dhe Lisa Kudrow (Friends, 1994-2004)

https://www.instagram.com/p/B7PVJgihRHl/?utm_source=ig_embed

7. Zach Braff, John C. McGinley dhe Donald Faison (Scrubs, 2001-2010)

https://www.instagram.com/p/B7G1V6hFs69/?utm_source=ig_embed

8. Shannen Doherty dhe Holly Marie Combs (Charmed, 1998-2006)

https://www.instagram.com/p/xj498gQvR9/?utm_source=ig_embed

9. Gillian Anderson dhe David Duchovny (The X Files, 1993-2018)

https://www.instagram.com/p/BuKaXiClGyB/?utm_source=ig_embed

10. Melissa Joan Hart, Beth Broderick, dhe Caroline Rhea (Sabrina the Teenage Witch, 1996-2003)

https://www.instagram.com/p/BuR-gXShDJ2/?utm_source=ig_embed

11. Drew Barrymore dhe Cameron Diaz (Charlie’s Angels, 2000)

https://www.instagram.com/p/BlLlgA-g-P5/?utm_source=ig_embed

12. Eva Longoria, Felicity Huffman, dhe Marcia Cross (Desperate Housewives, 2004-2012)

https://www.instagram.com/p/Bhr4UMMA2xg/?utm_source=ig_embed

13. Marcia Cross dhe Dana Delany (Desperate Housewives, 2004-2012)

https://www.instagram.com/p/B9rpMtUDSt8/?utm_source=ig_embed

14. America Ferrera, Vanessa Williams, dhe Ana Ortiz (Ugly Betty, 2006-2010)

https://www.instagram.com/p/BW8GM2QjIoe/?utm_source=ig_embed

15. Johnny Galecki dhe Juliette Lewis (National Lampoon’s Christmas Vacation, 1989)

https://www.instagram.com/p/BoUJw69h6Ld/?utm_source=ig_embed

16. Dhe këtu janë aktorët e “National Lampoon’s Christmas Vacation” në vitin 2019 në 30 vjetorin e shfaqjes së filmit:

Johnny Galecki, Juliette Lewis, Diane Ladd, Chevy Chase, dhe Beverly D’Angelo. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin

Interesim i madh i qytetarëve për të blerë bileta për festivalin "Sunny Hill 2024"

Magazina
Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Magazina
Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Bebe Rexha takohet edhe me Sellmën e Kacin, flet shqip me ta

Magazina
Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Bëhet i ditur programi i artistëve për katër netët e festivalit “Sunny Hill”

Magazina
“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm

“Porosis gjithmonë dy kafe, kthej kokën por prap vetëm", Agron Llakaj përlot me postimin për të bashkëshorten e ndjerë

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori