LAJMI I FUNDIT:

Bryan Cranston

10 Artikuj

Statujat e personazheve nga “Breaking Bad” nxisin reagime në New Mexico: Po i lavdërojmë tregtarët e drogës

Statujat e personazheve nga “Breaking Bad” nxisin reagime në New Mexico: Po i lavdërojmë tregtarët e drogës

TV / Film
Aaron Paul konfirmon se shoku i tij nga seriali “Breaking Bad”, Bryan Cranston është kumbari i djalit të tij të porsalindur

Aaron Paul konfirmon se shoku i tij nga seriali “Breaking Bad”, Bryan Cranston është kumbari i djalit të tij të porsalindur

Yjet
Bryan Cranston rrëfen përvojën me COVID-19, tregon se ka biseduar me Tom Hanks dhe Rita Wilson gjatë kohës kur ishin në Australi

Bryan Cranston rrëfen përvojën me COVID-19, tregon se ka biseduar me Tom Hanks dhe Rita Wilson gjatë kohës kur ishin në Australi

Yjet
Bryan Cranston tregon se ka qenë i prekur me COVID-19, ndërsa dhuron plazmën për kërkime

Bryan Cranston tregon se ka qenë i prekur me COVID-19, ndërsa dhuron plazmën për kërkime

Yjet
Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Njëzet e famshmit e Hollywoodit dhe sozitë e tyre

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Yjet
Këtë muaj nisin xhirimet e filmit “Breaking Bad”

Këtë muaj nisin xhirimet e filmit “Breaking Bad”

TV / Film
Dymbëdhjetë aktorët që realizuan tatuazhe për të kujtuar filmat më të rëndësishëm të karrierës

Dymbëdhjetë aktorët që realizuan tatuazhe për të kujtuar filmat më të rëndësishëm të karrierës

TV / Film
Çfarë do të ndodhë me 13 yjet që deklaruan se do të iknin nga SHBA nëse Trump shpallej president? (Foto)

Çfarë do të ndodhë me 13 yjet që deklaruan se do të iknin nga SHBA nëse Trump shpallej president? (Foto)

Po Flitet
Si ka reaguar DiCaprio sa herë që nuk ka e fituar Oscarin (Video)

Si ka reaguar DiCaprio sa herë që nuk ka e fituar Oscarin (Video)

TV / Film